Малољетник који је ранио ученика предат тужилаштву

24.10.2024. 18:51
0
ИЗВОР: srna.rs

Малољетник који је осумњичен да је ранио другог малољетника у дворишту средње школе у Сарајеву предат је у надлежност кантоналног тужилаштва.

Малољетник ће у просторијама Тужилаштва бити задржан 24 часа и у том законском року поступајући тужилац ће одлучити о даљим мјерама, саопштено је из Тужилаштва Кантона Сарајево.

Полиција је саопштила раније да је малољетник јутрос ранио из ватреног оружја другог малољетника у дворишту Средње школе металских занимања у Сарајеву.

Повријеђеном малољетнику је на Клиничком центру Универзитета Сарајево констатована лакша повреда.

Коментари 0
Повезане вијести
Театар у сарајевских Срба Театар у сарајевских Срба
Гори код Санског Моста, ватра изнад Сарајева, у Љубушком страдале пчеле Гори код Санског Моста, ватра изнад Сарајева, у Љубушком страдале пчеле
Потрошени милиони: Служба за странце хакована због застарјелог система? Потрошени милиони: Служба за странце хакована због застарјелог система?
Најчитаније
  • Мистерија нестанка најбогатије Београђанке свих времена
    6h 23m
    4
  • У бици код Билеће војска под командом Влатка Вуковића поразила османлијску војску
    17h 33m
    11
  • Сутра помен генералу Младићу у Спомен-цркви Светог Великомученика Димитрија
    18h 53m
    0
  • Прије 96 годинa рођен блаженопочивши патријарх Иринеј
    4h 53m
    4
  • Служен помен генералу Младићу у Цркви Светог свештеномученика Петра Дабробосанског у Војковићима
    18h 26m
    0