Маринко Божовић најоштрије осудио хапшење Милана Миличевића

09.06.2025. 15:51
0
ИЗВОР: katera.news

Најоштрије осуђујем хапшење градоначелника Теслића, доктора Милана Миличевића, рекао је начелник Источне Илиџе и члан Главног одбора СДС-а Маринко Божовић.

Како је навео, коментаришући актуелну власт, прије неки дан је рекао како диктатура тек почиње и то се, нажалост, обистинило.

- У нашим борбама против партократског система, у којем одавно не постоји владавина права, често се осјећамо усамљени, иако знамо да већина људи у Републици Српској најоштрије осуђује власт и њихове сулуде потезе - рекао је он.

Према његовим ријечима, градоначелник Миличевић неће бити усамљен у борби и као његове колеге учиниће све што је у сфери закона и права, како би се ова ситуација ријешила!

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: Разлика у платама у ФБиХ и Српској годинама усмјерава тренд одласка љекара и медицинског особља Божовић: Разлика у платама у ФБиХ и Српској годинама усмјерава тренд одласка љекара и меди...
Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    22h 37m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    3h 38m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    4h 40m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    22h 23m
    1
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    2h 42m
    0