Меморијални турнир посвећен Веселинки Слијепчевић-Обрадовић

15.08.2019. 11:41
0
ИЗВОР: Чедо Матовић

Поводом обиљежавања крсне славе, Успење Пресвете Богородице, дана Општине Пале у организацији ЖОK „Јахорина“ 31. августа и 1. септембра одржаће се одбојкашки Меморијални турнир „Веселинка Слијепчевић – Обрадовић“.

Турнир се игра први пут у знак сјећања поводом изненада преминуле дугогодишње чланице паљанског клуба, а према најави организатора планирано је да прерасте у традиционални.

Такмичење ће бити међународног карактера, а поред домаћина Јахорине на турниру ће играти и одбојкашице Визуре, вишеструке првакиње Србије, екипа Галеба из Бара, члан Прве лиге Црне Горе и Бимал Јединство великан из Брчког актуелне i 13 сезона у низу шампионке БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Одржан меморијални турнир у малом фудбалу "Михаило Дробњак" Пале: Одржан меморијални турнир у малом фудбалу "Михаило Дробњак"
Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ сутра у Палама Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ сутра у Палама
Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ у четвртак у Палама Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ у четвртак у Палама
Најчитаније
  • Сјећање на пуковника Зорана Боровину, команданта Илиџанске бригаде ВРС
    14h 44m
    7
  • Посни пужићи са ајваром
    4h 37m
    0
  • Синиша Берјан почасни професор престижног кинеског Ђангсу универзитета
    11h 54m
    0
  • Сљедеће године поскупљује струја у Српској
    14h 53m
    5
  • Албанска голгота Александра Каначког
    14h 34m
    0