Мићић и даље на апаратима за вјештачко дисање

18.12.2020. 14:46
0
ИЗВОР: СРНА

Градоначелник Бијељине Мићо Мићић и даље је прикључен на апарате за вјештачко дисање и све даље прогнозе у вези са његовим здравственим стањем су неизвјесне, саопштено је из Универзитетског клиничког центра /УКЦ/ Републике Српске.

Из бијељинске болнице "Свети врачеви" 26. новембра је саопштено да је Мићић позитиван на вирус корона и да је упућен у УКЦ Републике Српске на даље лијечење. 

Коментари 0
Повезане вијести
УКЦ РС: Правовремена терапија омогућава квалитетан живот заражених ХИВ-ом УКЦ РС: Правовремена терапија омогућава квалитетан живот заражених ХИВ-ом
Др Предојевић: Све више дјеце се бори са туморима, најмлађи пацијент имао само мјесец дана Др Предојевић: Све више дјеце се бори са туморима, најмлађи пацијент имао само мјесец дана
Мајка осумњичена за покушај убиства осмомјесечне бебе Мајка осумњичена за покушај убиства осмомјесечне бебе
Најчитаније
  • Источно Ново Сарајево: Повећане цијене комуналних услуга
    14h 20m
    10
  • Вељко Вулетић - Легенда ЕТФ-а Универзитета у Источном Сарајеву
    18h 19m
    31
  • Посне пљескавице са тиквицама и кромпиром
    5h 11m
    0
  • Усвојен историјски буџет Источне Илиџе, повећане цијене комуналних услуга
    11h 29m
    5
  • Полиција трага за лицем које је покушало да убије мушкарца из Источне Илиџе
    14h 46m
    1