Милан Муминовић поново обукао дрес Славије

19.07.2021. 10:20
0
ИЗВОР: sportdc.net

Искусни везњак, Милан Муминовић, вратио се поново у опрему ФК Славија из Источног Сарајева, те је одиграо први дио прве пријатељске утакмице против Романије, коју је Славија добила са 3:1.

Муминовић би у наредној сезони требао да носи дрес Соколова, под командном некадашњег саиграча Бојана Регоје, те би се тако вратио практично у своју другу кућу. Муминовић је као тинејџер из Сутјеске дошао у Славију, још док се играла Прва лига Републике Српске, а онда је учествовао у славним данима клуба, прије него је 2008. године прешао у Сарајево. Након тога слиједе епизоде у Борцу и Сутјесци, кратак повратак у Славију, а онда и селидба у Зрињски. Из Зрињског је отишао у Витез, па онда у Олимпик. Посљедњу полусезону, послије незгодне повреде, провео је у илиџанском Игману.

Сигурно да ће Милан Муминовић бити значајно појачање за Славију и у позним годинама и управо је његово искуство потребно прволигашу из Источног Сарајева након одласка Вучине Шћепановића у фудбалску пензију.

Коментари 0
Повезане вијести
Срђан Станић остаје на кормилу Славије Срђан Станић остаје на кормилу Славије
Славија савладала Дрину головима Говедарице Славија савладала Дрину головима Говедарице
Кењић и Пејушић донијели преокрет Кењић и Пејушић донијели преокрет
Најчитаније
  • Легенда из наших крајева: Како су Турци узели Кнежину
    9h 34m
    33
  • Сјећање на стравичан злочин над српском породицом Зец
    8h 34m
    5
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    22h 5m
    1
  • Којић позвао начелнике и градоначелнике да се супротставе новом Закону о уређењу простора и грађењу
    8h 43m
    2
  • ,,Глас Црногорца“ 1895: Вјечни покој најсрећнијој Српкињи која је српству подарила првог Србина – књаза Николу
    4h 43m
    0