Митрополит Хризостом сутра служи Свету литургију у Саборном храму на Палама

01.01.2022. 21:03
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Његово високопреосвештенство митрополит дабробосански Господин Хризостом служиће сутра Свету архијерејску литургију у Храму Сабора Светог архангела Гаврила у Палама, са почетком у 09.00 часова.

Српска православна црква и њени вјерници сутра прослављају празник Светог Игњатија Богоносца, Светог Данила и архиепископа српског и празник Оци.

Дочек митрополита Хризостома и архијереја ће бити испред Саборног храма у 08.45 часова, најављено је раније из Црквене општине Пале Центар.

Коментари 0
Повезане вијести
Одржана јавна трибина о управљању отпадом на територији општине Пале Одржана јавна трибина о управљању отпадом на територији општине Пале
Кока-кола куп 25. марта у Палама Кока-кола куп 25. марта у Палама
Пале: Представљен Правилник о подстицајима за ову годину Пале: Представљен Правилник о подстицајима за ову годину
Најчитаније
  • Посне кнедле од кромпира
    15h 31m
    58
  • Злато иде ка највећем недјељном паду од 1983. године
    15h 43m
    0
  • Преминуо легендарни Чак Норис
    18h 27m
    1
  • Пале: Потписани уговори о стипендирању 91 студента
    23h 59m
    0
  • Зашто први дан прољећа више није 21. март?
    18h 33m
    0