Моториста повријеђен у незгоди код Фоче

10.08.2022. 13:32
0
ИЗВОР: glassrpske.com

У саобраћајној незгоди која се догодила јуче око 9.40 часова на путу у Кути код Фоче у судару са „голфом“ тешко је повријеђен мотоциклиста из Њемачке К.К који је возио мотор „сузуки“.

У овој незгоди учествовао је и Ф.С. из Фоче који је управљао „голфом“.

Мотористи је љекарска помоћ указана у Универзитетској болници Фоча гдје је и задржан на лијечењу.

- Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Фоча уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва  Требиње, који је наложио да се предузму све мјере и радње у циљу документовања ове саобраћајне незгоде - наводе из Полицијске управе Фоча.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Зеленгора - велико неопојано гробље краљевих војника Зеленгора - велико неопојано гробље краљевих војника
Ташко повријеђен сувозач у саобраћајној незгоди у Сокоцу Ташко повријеђен сувозач у саобраћајној незгоди у Сокоцу
Ходочашћем од Фоче до Придворице одали част Светом кнезу Лазару и придворичким мученицима Ходочашћем од Фоче до Придворице одали част Светом кнезу Лазару и придворичким мученицима
Најчитаније
  • Трагедија на Јадрану - погинуло дијете
    10h 25m
    0
  • Љетни Врачи - дан када се не ради
    13h 9m
    0
  • Вукота Говедарица: „Не могу бити дио нечег што није СДС“
    9h 0m
    1
  • Списак казни у Хрватској: За отворен прозор 30 евра
    11h 19m
    0
  • Хаос на Илиџи - бомба одјекнула у три ујутро
    8h 55m
    3