На Јахорини пало 30 центиметара снијега, очекују се и нове падавине

21.11.2024. 14:34
0
ИЗВОР: srna.rs

На Јахорини је пало око 30 центиметара снијега, а због најављених нових падавина из Олимпијског центра истичу да се чека испуњеност неопходних безбједносних услова за пуштање ски-центра у рад, иако је званично отварање зимске сезоне најављено за 12. децембар.

Из Олимпијског центра Јахорина речено је Срни да је од 21. октобра на овој планини почела производња вјештачког снијега најмодернијим системом за осњежавање "сноу фектори".

Како наводе, до сада је за 600 часова рада произведено 3.000 метара кубних снијега који је лагерован у полигону Пољице.

Коментари 0
Повезане вијести
Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини
На Јахорини отворен симпозијум "Инфотех" На Јахорини отворен симпозијум "Инфотех"
Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    12h 14m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    19h 4m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    18h 4m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 38m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 27m
    0