Најбољи коњ Николе Јокића у финишу изгубио трку за пехар (ВИДЕО)

18.06.2023. 19:52
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Никола Јокић је у Сомбор пожурио послије шампионског славља у Денверу, а догађај који му је можда овог јуна и важнији од НБА финала, надметање коња у родном граду, изњедрио је у својој завршници праву спортску драму.

Наиме, 22. издање трке за пехар града Сомбора ријешено је на драматичан начин, у посљедњим метрима, пишу "Вечерње новости".

И, иако фаворит, Јокићев коњ Брено Лаума, кроз циљ је прошао као други, тик иза побједника Бондо џета, у чијим је сулкама био Бранислав Мукић, који се тако "осветио" за пораз поменутом ривалу у Суботици.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев рекордни трипл-дабл за нову побједу Денвера Јокићев рекордни трипл-дабл за нову побједу Денвера
Јокић новим трипл-даблом срушио Минесоту Јокић новим трипл-даблом срушио Минесоту
Никола Јокић исписује историју НБА: У друштву одабраних са трипл-даблом Никола Јокић исписује историју НБА: У друштву одабраних са трипл-даблом
Најчитаније
  • Покољ на Возући и захвалност Алије Изетбеговића муџахединима
    22h 8m
    16
  • Шућур: Кључни фактори за сваки успјех су труд, добра организација и јасни приоритети
    17h 46m
    0
  • Преминуо Младен Жижовић
    11h 28m
    0
  • Петар Други Карађорђевић: Посљедњи српски и југословенски краљ
    22h 17m
    2
  • Којић угостио свјетску вицешампионку Зорану Мијовић
    19h 38m
    0