Наш град богатији за дјевојчицу

25.11.2022. 07:58
0
ИЗВОР: katera.news

У породилишту болнице у Источном Сарајеву у току протекла 24 часа рођена је једна дјевојчица.

Љекарску интервенцију затражило је 39 пацијената.

Град уредно снабдијевен водом.

Електродистрибуција:

Источно Ново Сарајево,

Због радова на 10 кВ воду Јаслице, доћи ће до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 9.00 до 13.00 часова потрошачима у улицама Јована Рашковића, Николе Пашића, Вука Караџића до броја 30, Цара Душана до броја 13, Војводе Радомира Путника од броја 84 до броја 130.

У породилишту Универзитетске болнице у Фочи у току протекла 24 часа рођена је једна дјевојчица.

Љекарску интервенцију затражило је 13 пацијената.

У Дому здравља „Др Љубомир Ћеранић“ у Сокоцу љекарску интервенцију затражило је 27 пацијената.

Територијалне ватрогасне јединице у протекла 24 часа нису имале интервенције.

У Републици Српској и ФБиХ коловози су мјестимично влажни, у вишим планинским предјелима могућа је поледица, а магла смањује видљивост и успорава одвијање саобраћаја на дионицама у котлинама и дуж ријека, саопштено је из Ауто-мото савеза Српске.

Због реконструкције раскрснице измијењен је режим саобраћаја на магистралном путу Соколац-Подроманија, на локалитету укрштања са Улицом цара Лазара на Сокоцу.

Измијењен је режим саобраћаја и на дијелу магистралног пута Бањалука два-Српске Топлице /Омладинска улица/ због изградње тротоара, те на дионици Брод на Дрини /Фоча/-Хум /Шћепан Поље/ због реконструкције магистралног пута.

На граничним прелазима у БиХ нема дужих задржавања.

У Републици Српској и ФБиХ данас ће бити сунчано и мало топлије вријеме, уз максималну температуру ваздуха до 14 степени Целзијусових.

Магла ће се понегдје задржати дуже током дана уз хладније вријеме у тим предјелима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Увече се очекује постепено наоблачење на југу и западу, а током ноћи облачност ће захватити већину предјела.

Дневна температура ваздуха биће од осам до 14, у вишим предјелима и мјестима са маглом од четири степена Целзијусова. Дуваће слаб вјетар, промјенљивог смјера.

У већини крајева јутрос преовладава претежно сунчано вријеме, а по котлинама и уз ријечне токове има магле или ниске облачности, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 7.00 часова: Бјелашница минус пет, Калиновик и Невесиње минус три, Соколац, Кнежево и Рибник минус два, Приједор, Гацко, Билећа, Дринић и Мркоњић Град минус један, Бањалука, Сарајево и Нови Град нула, Добој и Тузла један, Зеница два, Мостар и Рудо три, Вишеград и Мраковица четири, Бијељина и Зворник пет, Неум осам степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Град богатији за два дјечака Град богатији за два дјечака
ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
Сутра киша, послије подне разведравање Сутра киша, послије подне разведравање
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    15h 1m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    20h 46m
    0
  • Заборављени коријени: Манастир Црна Река - Тутин (ВИДЕО)
    23h 1m
    0
  • Угашен пожар у Војковићима, избила нова два на Тврдимићима и Требевићу
    20h 11m
    0
  • Отворена сезона купања на базену у Рогатици
    19h 26m
    0