Неизвјесно здраствено стање младића повријеђеног у удесу у Српцу

04.11.2019. 10:38
0
ИЗВОР: Srna

Младић чији су иницијали А.П. /25/ из Српца, који је повријеђен у саобраћајној незгоди у мјесту Повелич, прикључен је на апарате за механичку вентилацију и све даље прогнозе у вези са његовим здравственим стањем су крајње неизвјесне, саопштено је из Универзитетског клиничког центра Републике Српске.

Он је довезен у Клинику за анестезију и интензивно лијечење у политрауматизованом стању са водећом повредом главе и врата.

Младић чији су иницијали М.Л. /25/ из Српца, који је такође повријеђен у овој саобраћајној незгоди, оперисан је, његово здравствено стање је за сада стабилно и налази се на даљој опсервацији у Ургентном центру УКЦ-а.

Он је довезен у УКЦ у политрауматизованом стању са водећом повредом абдомена.

Младићи су довезени у Ургентни центар УКЦ-а јуче око 4.00 часа након саобраћајне незгоде која се догодила сат времена раније на магистралном путу Србац-Нова Топола у мјесту Повелич.

Саобраћајни удес догодио се када је аутомобил "мицубиши" којим је управљао А.П. слетио са коловоза. М.Л. се налазио на мјесту сувозача у том возилу.

Коментари 0
Најчитаније
  • На данашњи дан умро Бранко Радичевић - поета непролазне младости
    2h 3m
    0
  • Још данас активан хуманитарни број 1412 за Вукашина из Рудог – Будимо хумани!
    22h 35m
    0
  • Гори депонија у Крупачким стијенама
    4h 43m
    9
  • Људски немар изазвао пожар на депонији отпада у Крупачким стијенама
    4h 21m
    5
  • Тужилаштво: Тијело српске повратнице Јеле Пејић пронађено наго, али није убијена
    20h 4m
    6