Нема хоспитализованих ковид пацијената

22.03.2022. 09:41
0
ИЗВОР: Srna

У Болници "Србија" у Источном Сарајеву нема хоспитализованих ковид пацијента, речено је Срни у овој здравственој установи.

Од почетка пандемије у тој болници само у једном тренутку, у јулу прошле године, није био на лијечењу ниједан ковид пацијенат, напоменули су из те установе.

Највеће оптерећење Болнице "Србија" регистровано је у марту прошле године, када је на ковид одјељењима било смјештено и више од 100 пацијената.

Коментари 0
Повезане вијести
Шта се догодило са Болницом „Србија“ у седам година? Шта се догодило са Болницом „Србија“ у седам година?
Шеранић: Влада Српске ће измирити све дугове Болнице "Србија Шеранић: Влада Српске ће измирити све дугове Болнице "Србија
Позив бабице је један од најплеменитијих, најодговорнијих, али уједно и најљепших Позив бабице је један од најплеменитијих, најодговорнијих, али уједно и најљепших
Најчитаније
  • Стари Брод – зелена гробница (ВИДЕО)
    7h 2m
    6
  • Годишњица убиства двогодишњег Марка
    17h 27m
    2
  • Запечени пуњени кромпир
    7h 35m
    0
  • На данашњи дан рођен велики Миодраг Лазић
    17h 30m
    1
  • Архимандрит Методије сутра служи Свету литургију у храму на Вељинама
    6h 21m
    0