Несташица лијека „Кавинтон“

08.04.2020. 16:48
0
ИЗВОР: Катера

Према информацијама које стижу од читалаца портала Катера у нашој регији недостаје лијек „Кавинтон 5мг“.

У „ Варафарму“, као и у неколико других апотека у Источном Сарајеву које смо контактирали, такође нема овог лијека као ни његове замјене Вимпоцетина.

Наиме, како апотекари тврде, замјене за овај лијек нема, повучен је са тржишта јер произвођач мијења амбалажу.

Кавинтон је лијек који се користи у терапији неуролошких симптома код поремећаја циркулације мозга.

Уколико неко од читалаца Катере зна гдје се може купити или набавити овај лијек, молимо нека се јави на редакцијски имејл redakcija@katera.news или поруком на Фејсбук страници портала у „инбокс“.

Коментари 0
Повезане вијести
Пријети ли нам велика несташица лијекова? Пријети ли нам велика несташица лијекова?
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    13h 15m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    7h 14m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    5h 20m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    14h 11m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    2h 52m
    0