Нико у Српској није прекршио мјеру кућне изолације

20.04.2020. 15:46
1
ИЗВОР: СРНА

Ниједно лице није прекршило мјеру кућне изолације током протеклог, продуженог полицијског часа, подаци су са евиденције Министарства унутрашњих послова Републике Српске, чији су припадници били на терену.

Овај полицијски час трајао је од суботе од 15 часова до јутрос до пет часова.

Поштовање мјере кућне изолације у том периоду није надзирала комунална полиција, саопштено је из Министарства управе и локалне самоуправе Републике Српске.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Janko 20.04.2020. 18:04
    Cista laz i propaganda.... Koga god sam pitao kako mu je kuci rekao je da nije kuci vec skita kod poznanika za vaskrs....toliko o mjerama i kontrolama....
    Pored u komsiluku 5 kuca se sastavilo i festaju....
Повезане вијести
Од понедјељка акција "Заштитимо дјецу у саобраћају" Од понедјељка акција "Заштитимо дјецу у саобраћају"
Хеликоптер управе за ваздухопловство од сутра на Јахорини Хеликоптер управе за ваздухопловство од сутра на Јахорини
Александар Самарџија из Источног Сарајева поштовање према полицијској униформи показује и као колекционар Александар Самарџија из Источног Сарајева поштовање према полицијској униформи показује и ...
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    9h 29m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    9h 15m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    10h 36m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    7h 52m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    12h 57m
    0