Нова пуцњава у Америци, има мртвих!

29.02.2024. 21:30
0
ИЗВОР: Агенције

Најмање једна особа је погинула, а неколико је повријеђено у пуцњави у Орланду на Флориди, саопштила је полиција.

Отприлике у 23 сата по локалном времену, полицајци из полицијске управе у Орланду одговорили су на подручје Ајрон Драјв и Саут Лејк Орландо у вези са неколико испаљених хитаца и, по доласку, затекли су више особа.

- Радимо на идентификацији свих повријеђених. Истрага је у току, када будемо имали више информација информисаћемо јавност - саопштено је.

Коментари 0
Повезане вијести
Преминуо Бранислав Јањић Преминуо Бранислав Јањић
Због пуцњаве на Врацама ухапшен мушкарац Због пуцњаве на Врацама ухапшен мушкарац
Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 39m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    20h 0m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 36m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    17h 18m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    20h 23m
    0