Нови раст цијена горива у Српској

20.02.2024. 12:20
2
ИЗВОР: glassrpske.com

Цијене горива на пумпама у Српској достигле су 2,74 КМ по литри, а и наредним данима очекује се благи раст до неких 2,80 КМ, рекао је Ђорђе Савић, предсједавајући Групације за промет нафтом и нафтним дериватима Привредне коморе Српске.

- Цијене дизела, барем у Бањалуци су 2,74 марака по литри, док бензин износи од 2, 57 до 2, 59 КМ зависно од пумпе до пумпе - рекао је Савић за „Независне новине“.

Како је рекао, што се тиче цијена нафте на свјетском тржишту, оне тренуто стангнирају али је, према његовим ријечима, тешко прогнозирати шта ће се дешавати у наредном периоду.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Feim 21.02.2024. 14:50
    Narod je totalno izbezumljen,cijena barela jeftinija,kod nas sve skuplje.
    Treba smanjiti kupovinu.
    Pa bi vidjeli onda dali bi poskupljivali.
    Državna mafija.
  • Generic placeholder image
    Seismic 20.02.2024. 14:53
    PA DOKLE VIŠE?! ŠTA TREBA DA SE DESI DA PRESTANE GLOBA SA SVIH STRANA?! OHANITE MALO, NAROD JE GLADAN
Повезане вијести
Колико ће ове године коштати малине? Колико ће ове године коштати малине?
Херој из Братунца скочио у набујалу ријеку и спасио срну Херој из Братунца скочио у набујалу ријеку и спасио срну
Сразмјерни пензионери да до краја априла регулишу статус Сразмјерни пензионери да до краја априла регулишу статус
Најчитаније
  • Све боје аутистичног спектра – прича једне маме о љубави, борби и успјеху
    9h 8m
    2
  • Смрт у братовој јакни
    9h 10m
    0
  • Годишњица рођења Ханса Кристијана Андерсена - Најславнијег писца бајки
    9h 3m
    0
  • Како се поручник Божидар Жугић у Априлском рату сврстао у ред јунака попут Обилића и Принципа
    9h 5m
    4
  • Рецепт за најљепши посни колач
    2h 18m
    3