Нови Сад: У пожару горјело неколико станова

17.05.2020. 10:27
0
ИЗВОР: СРНА

Двије особе лакше су повријеђене у пожару, који је избио у згради на Детелинари у Новом Саду, а захватио је неколико станова.

Ватра је угашена рано јутрос. Станари су евакуисани, а међу њима је било и мале дјеце, преносе београдски медији.

Према првим информацијама, експлодирала је бутан боца у једном од станова.

Пожар је избио у згради у Улици Стевана Мокрањца.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    9h 14m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    9h 37m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    6h 32m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    13h 6m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    8h 42m
    0