Нови случај у Гацку, пријављена крађа више од 15 хиљада евра

12.12.2019. 10:21
0
ИЗВОР: Srpska.info

Особа П.Б. из Гацка је пријавила да јој је у једној банци са рачуна нестало 16,5 хиљада КМ и 11 хиљада евра.

Ово је трећа пријава о нестанку новца са рачуна у истој филијали банке у Гацку од почетка седмице.

Све је почело када је мајка једног студента пријавила нестанак преко 3,8 хиљаде евра са синовог рачуна, а у уторак је нестанак 10 хиљада КМ пријавила једна Гачанка.

Новац је нестајао са девизних рачуна и у току је истрага.

– Сумња се да су нелегалне трансакције обавио службеник или више њих –  рекао је за Српскаинфо извор истраге.

Коментари 0
Повезане вијести
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Крађа у Сокоцу, отуђен новац Крађа у Сокоцу, отуђен новац
Крађа у Источном Старом Граду Крађа у Источном Старом Граду
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 8m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    19h 29m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 5m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 47m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 52m
    0