Обавјештење о планираном прекиду електричне енергије у Фочи

20.08.2022. 15:13
0
ИЗВОР: katera.news

Из „Електродистрибуције“ Пале обавјештавају потрошаче у Фочи да ће сутра, 21.8., доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије због радова на мрежи.

Због планираних радова на 110 кВ далеководу Горажде – Фоча организованих од стране предузећа „Електропренос БиХ“ доћи ће до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 7.00 до 13.00 часова на комплетном подручју општине Фоча.

Алтернативно напајање ће бити обезбијеђено у ужем дијелу центра града, улице Немањина, Његошева и Принципова, у Рибарском насељу и Међурјечју, подручју Миљевине, Казнено поправном заводу Фоча и Клиничком центру Фоча.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче
Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Најчитаније
  • Нашем суграђанину Драгану Мацану потребна помоћ за лијечење!
    9h 9m
    1
  • Драгољуб Јеличић, дјечак херој Великог рата
    22h 59m
    4
  • У Источном Сарајеву ухапшено лице за којим је расписано пет потрага
    7h 39m
    0
  • Српски љекари прегледали медицинску документацију генерала Младића
    22h 46m
    0
  • Нестао Митар Милинковић из Рогатице
    5h 58m
    0