Одличан наступ такмичара Џиу-џицу клуба "Славија" у Бањалуци

07.06.2021. 11:19
0
ИЗВОР: Катера

Џиу-џицу клуб "Славија" из Источног Сарајева наступио је на Међународном турниру у Бањалуци у организацији Џиу-џицу клуба "Минотаур" и Џиу-џицу савеза Републике Српске.

На туниру је учествовало 20 клубова из пет земаља окружења, а боје "Славије" је бранило 27 такмичара који су се борили у својим и узрасно већим категоријама.

Такмичари овог клуба освојили су 23 медаље и то седам златних, 10 сребрених и шест бронзаних медаља.

Клуб су представљали судије Данијел Блажић и Миа Елек, те тренери Тамара Радошевић и Александар Ђукелић.

Тренер Џиу-џицу клуба "Славија" Блажић Данијел проглашен је за најбољег тренера на такмичењу.