Одржано Вече аргентинског танга у Источном Новом Сарајеву

23.08.2022. 10:17
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву“ Танго Либре Студио синоћ је организовао Вече аргентинског танга.

На Тргу Републике Србије било je у знаку плеса, а манифесатција је окупила велики број суграђана у жељи да чују и науче нешто ново.

За плесаче и посматраче организована је презентацију аргентинског танга, а за све они који су имали жељу да заплешу танго одржан је јавни час.

Јавни час је водио Ранко Танго, те је том приликом све заинтересоване научио основне кораке овог плеса.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Општина Источно Ново Сарајево

Коментари 0
Повезане вијести
Турнир „Славија опен“ у суботу у Источном Новом Сарајеву Турнир „Славија опен“ у суботу у Источном Новом Сарајеву
Обиљежен Дан формирања Прве сарајевске механизоване бригаде (ФОТО) Обиљежен Дан формирања Прве сарајевске механизоване бригаде (ФОТО)
Пронађено беживотно тијело мушкарца Пронађено беживотно тијело мушкарца
Најчитаније
  • Пронађено беживотно тијело мушкарца
    18h 5m
    0
  • Паљанин ухапшен након што је пуцао из ватреног оружја
    17h 43m
    0
  • Полицајцима исплаћене плате, некима веће и за 800 КМ
    13h 24m
    8
  • Авиони НАТО-а убили пацијенте у болници "Др Драгиша Мишовић"
    19h 33m
    0
  • Пажња: Натпис „21.мај 2025. и kill“ на школској клупи у ОШ „Свети Сава“
    7h 2m
    0