Осмогодишњој Милени из Рогатице потребна је помоћ – позовите 17071!

13.11.2023. 09:00
0
ИЗВОР: katera.news

Позивом на број 17071 донирајте 1 КМ за осмогодишњу Милену Косорић из Рогатице, која је рођена са церебралном парализом и везана је за колица.

Акцију покреће Хуманитарно удружење „Мали анђео“, а како наводе Милена је имала и епи напади, који су стављени под контролу.

- Милена живи у неусловној кући са родитељима, а мајка Александра, осим што се бори за малу Милену, има проблема и са супругом који се недавно вратио са лијечења од алкохолизма, надамо се успјешног. Из тог разлога смо се одлучили да се средства за малу Милену прикупљају на рачун госпође Јелене Косорић,савјесне и одговорне жене,мајке троје дјеце, да би средства била усмјерена искључиво за малу Милену – наводи се у објави овог удружења.

Акција се организује с циљем обезбјеђивања помагала и возила прилагођеног Милениним потребама, те санирања стамбеног простора.

Осим хуманитарног број 17071, уплате су могуће на жиро рачун 5514802544122725 на име Јелена Косорић.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Хуманитарно удружење „Мали анђео“

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Расписани избори за чланове савјета мјесних заједница Рогатица: Расписани избори за чланове савјета мјесних заједница
Рогатица: Избори у мјесним заједницама 29. марта Рогатица: Избори у мјесним заједницама 29. марта
У Рогатици обиљежен Дан бораца У Рогатици обиљежен Дан бораца
Најчитаније
  • Можда нисте знали о Невесињу
    8h 37m
    41
  • Како су Срби оставили велики траг у историји Русије
    8h 40m
    3
  • За паљанске олимпијце по 20.000 КМ
    23h 56m
    5
  • На данашњи дан умро Стефан Немања - оснивач династије Немањића
    8h 33m
    0
  • Каролина Гавриловић - прва српска романсијерка
    21h 28m
    0