Отказано пливање за Часни крст у Трнову

18.01.2023. 19:47
0
ИЗВОР: katera.news

Усљед обилних падавина, те проглашења ванредне ситуације у општини Трново, Штаб за ванредне ситуације је отказао богојављенско пливање на ријеци Жељезници, које је планирано сутра на локалитету излетишта Казани.

Због проглашења ванредне ситуације у овој општини уведена су дежурства у згради Општине Трново од 00-24 сата, те грађани могу све проблеме пријавити на бројеве телефона 057/610-237 и 610-120, саопштили су из ове општине.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас Меморијални шаховски турнир "Горан Вујичић" Данас Меморијални шаховски турнир "Горан Вујичић"
Сахрањен Маринко Бјелица, отац који за отаџбину дао трoje дјеце Сахрањен Маринко Бјелица, отац који за отаџбину дао трoje дјеце
Пројекцијама документарних филмова обиљежавање 30 година од егзодуса сарајевских Срба Пројекцијама документарних филмова обиљежавање 30 година од егзодуса сарајевских Срба
Најчитаније
  • Реакција начелника Којића на оптужбе премијера Минића (ВИДЕО)
    16h 4m
    0
  • Машински факултет у Источном Сарајеву промовисао 19 дипломираних инжењера и мастера машинства (ФОТО)
    20h 23m
    0
  • До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија”
    19h 11m
    2
  • Вечерас годишњи концерт ученика Средње музичке школе у Источној Илиџи
    18h 45m
    0
  • Центар за континуирану едукацију медицинских сестара отворен данас у Палама
    13h 53m