Падавине до подне, затим слиједи разведравање

24.05.2020. 09:15
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ данас се очекују падавине, а од поднева ће доћи до постепеног разведравања и појаве више сунчаних периода.

Постепено разведравање прво се очекује на сјеверу, док ће на југу и послије подне бити кише и пљускова мјестимично. Предвече разведравање, уз сунчано вријеме у свим крајевима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Највиша дневна температура ваздуха од 10 до 15, на сјеверу и југу око 21 степен Целзијусов.

Дуваће слаб до умјерен сјеверни вјетар.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода, јутос преовладава облачно вријеме са кишом.

Температура ваздуха у 8.00 часова: Бјелашница три, Мраковица седам, Мркоњић Град и Хан Пијесак 10, Гацко, Рудо, Бугојно и Соколац 11, Рибник, Чемерно, Тузла, Градачац и Шипово 12, Бањалука, Бијељина, Вишеград, Добој, Мљечаница, Бихаћ, Нови Град, Приједор, Србац и Сребреница 13, Сарајево и Фоча 14, Калиновик 15, Билећа 16, те Требиње и Мостар 18 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана
Минић: Циљ скраћења трајања приправничког - брже запошљавање младих Минић: Циљ скраћења трајања приправничког - брже запошљавање младих
Сутра претежно сунчано и још топлије Сутра претежно сунчано и још топлије
Најчитаније
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    20h 17m
    0
  • Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
    17h 15m
    4
  • Омаж великану, вајару Ђорђу Јовановићу
    4h 50m
    0
  • „Поход на кланац“ - ходочашће и одавање почасти свим палим борцима Касиндолског батаљона
    21h 46m
    0
  • Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана
    15h 13m
    6