Паљански музичари скупили 1833 КМ у акцији помоћи за Ивану Бјелогрлић

21.07.2021. 22:30
0
ИЗВОР: Катера

Неколицина музичара из Пала данас је организовала уличну свирку са хуманитарним карактером прикупљања новчане помоћи за дјевојчицу Ивану Бјелогрлић, која се налази на постоперативном лијечењу у Турској.

За неколико часова свирке на паљанском шеталишту прикупљено је 1833 КМ, које ће бити уплаћене на рачун породице Бјелогрлић из Источног Сарајева.

Данашњој акцији одазвали су се музичари Александар Митровић, Милош Маловић, Маријана Капуран и Дражен Видовић, а читав наступ био је доступан и у "онлајн" формату путем уживо преноса на Виво студио "Фејбук" каналу.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче
На Филозофском факултету промовисане три научне монографије Жане Гавриловић На Филозофском факултету промовисане три научне монографије Жане Гавриловић
„Конференција беба“ у Палама 21. јуна „Конференција беба“ у Палама 21. јуна
Најчитаније
  • Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији
    17h 8m
    0
  • Апел посјетиоцима да на високим стијенама бораве у пратњи лиценцираних водича
    15h 28m
    1
  • Обиљежен Дан Четвртог батаљона Војне полиције Сарајевско-романијског корпуса
    22h 48m
    0
  • Вечерас промоција књиге „Увијек први“ у Културном центру Пале
    2h 55m
    0
  • Данас потписивање Меморандума о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву
    2h 49m
    1