Плесни клуб "МБ денс" освојио 17 медаља у Сарајеву

25.03.2024. 12:53
0
ИЗВОР: katera.news

Плесни клуб "МБ денс" са Пала освојили су 11 златних, четири сребрене и двије бронзане медаље на међународном такмичењу "Интер денс фест" који је за викенд одржан у Сарајеву.

Предсједник Клуба Марина Маринковић рекла је да се такмичење одржало у хотелу "Хилсу" на Илиџи, да је у питању једно од најјачих такмичења на којем су учествовали такмичари из Мађарске, Словеније , Србије и Црне Горе.

- Из клуба је учествовало 32 такмичара у категорији диско денс и хип хоп. Ово нам је једно од најдражих такмичења у којем смо могли гледати врхунске плесаче са стране али и  због јаке конкуренције - истакла је Маринковићева.

Маринковићева је задовољна наступима и оствареним резултатима својих плесача.

Наступала су и дјечица која су се такмичила, а имају само три, четири и шест година.

Она додаје да сви вриједно тренирају у клубу јер им  ускоро слиједе нова такмичења.

Коментари 0
Повезане вијести
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 6m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    12h 56m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    11h 56m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    12h 30m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    13h 54m
    0