Плесни клуб "МБ денс" освојио 17 медаља у Сарајеву

25.03.2024. 12:53
0
ИЗВОР: katera.news

Плесни клуб "МБ денс" са Пала освојили су 11 златних, четири сребрене и двије бронзане медаље на међународном такмичењу "Интер денс фест" који је за викенд одржан у Сарајеву.

Предсједник Клуба Марина Маринковић рекла је да се такмичење одржало у хотелу "Хилсу" на Илиџи, да је у питању једно од најјачих такмичења на којем су учествовали такмичари из Мађарске, Словеније , Србије и Црне Горе.

- Из клуба је учествовало 32 такмичара у категорији диско денс и хип хоп. Ово нам је једно од најдражих такмичења у којем смо могли гледати врхунске плесаче са стране али и  због јаке конкуренције - истакла је Маринковићева.

Маринковићева је задовољна наступима и оствареним резултатима својих плесача.

Наступала су и дјечица која су се такмичила, а имају само три, четири и шест година.

Она додаје да сви вриједно тренирају у клубу јер им  ускоро слиједе нова такмичења.

Коментари 0
Повезане вијести
Патријарх Порфирије освештаће 26. септембра нову цркву на Палама Патријарх Порфирије освештаће 26. септембра нову цркву на Палама
Велики број вјерника у литији прошао улицама Пала (ФОТО) Велики број вјерника у литији прошао улицама Пала (ФОТО)
Пале: "Дани Душка Трифуновића" од 13. до 15. септембра Пале: "Дани Душка Трифуновића" од 13. до 15. септембра
Најчитаније
  • Бомбардовање касарне у Лукавици (ФОТО)
    16h 7m
    11
  • Дио Источне Илиџе сутра без струје
    13h 28m
    0
  • Марија Ана Милинковић остаје у Интеру: Италијански клуб одбио понуду од два милиона долара
    4h 52m
    1
  • Вукадин: Екипе на Требевићу, гашење пожара отежава неприступачан терен
    16h 13m
    8
  • Станивуковић у Сокоцу: Док нема новца за биоскоп, милиони се издвајају за куповину зграда
    6h 10m
    0