Подјела бодова у Сокоцу

28.11.2021. 14:12
0
ИЗВОР: sportdc.net

Футсал клуб „Гласинац“ Соколац и Клуб малог фудбала „Брчко Здравље“ подијелили су бодове у оквиру петог кола Прве футсал лиге Републике Српске, а утакмица је завршена резултатом 3:3.

Брчаци су први стигли до резултатске предности са којом одлазе на паузу између полувремена. У седмом минуту погодио је Милош Крсмановић, а наставак меча доноси отворенију игру оба тима и пет голова.

У првој минути наставка виђена су два гола. "Гласинац" је преко Милинковића стигао до изједначења, а само пар секунди касније нову предност гостима из Брчког доноси Чавалић. Футсалери "Гласинца" успијевају се вратити у меч поготком Минића у 24. минуту. До краја сусрета Крсмановић је још једном затресао мрежу Сокочана, а поготком Дебелногића у 27. минуту постављен је коначан резултат 3:3.

Капитен и тренер екипе из Брчког Здравко Вујић изјавио је да је задовољан коначним исходом и освојеним бодом.

- Морали смо ову утакмицу играти без правог голмана на терену и прилагодити се тактици са играчем више у пољу. Лично ја нисам љубитељ таквог приступа али на овом мечу нам се исплатила таква игра. У наредном колу нама долази "Радник" и спремићемо се што боље за тај сусрет - додао је Вујић.

Тренер "Гласинца" Предраг Добриловић истакао је да су они ушли са императивом побједе у утакмицу али да уз пуно промашених шанси и добру игру противника нису успјели остварити зацртани циљ.

Гласинац: Милош Пајевић, Дарко Гашевић, Дејан Дебелногић, Стефан Милинковић, Бојан Лукић, Владан Минић, Никола Рајић, Ненад Ђерић, Његослав Папић Тренер: Предраг Добриловић

Брчко Здравље: Здравко Вујић, Марко Лукић, Милош Крсмановић, Горан Станкић, Изудин Чавалић, Недељко Мишковић, Мирко Мишковић, Жељко Митровић, Цвијетин Смиљанић  Тренер: Здравко Вујић