Појачања у Фамосу: Стигли Додиг и Дрина

09.07.2024. 17:46
0
ИЗВОР: sportdc.net

Фамос из Војковића наставио је са довођењем играча за нову сезону у којој ће бити битно измијењени у односу на прошлу.

На тренингу Моториста су се појавила три нова играча Матеја Додиг, Ајдин Дрина, те Мак Бајрић.

Матеја Додиг, добро познато лице пратиоцима Прве лиге, наступао је за омладинске категорије Слободе из Новог Града, Крупе и Звијезде 09, након чега се враћа у Слободу као сениор. Играо је потом још у Симм Бауу из Косове, а претходне полусезоне је наступао за паљанску Романију. Има 22 године и игра на позицији штопера.

Ајдин Дрина долази из хаџићког Радника. Двадесетогодишњи везни фудбалер је у омладинским категоријама играо за Сарајево и Вележ, након чега је још играо на позајмици у Јединству из Бихаћа, те Раднику из Хаџића, који је касније и преузео његов уговор.

Мак Бајрић је најмлађи од тројице, осамнаестогодишњак долази из храсничког Фамоса, а играо је још за омладинске категорије сарајевског Жељезничара.

Подсјећамо, раније су Фамоса појачали Хуан Хозе Фонтемаћи, Мујо Смајић и голман Дањел Стијепић, а ускоро ће бити и још новајлија међу Мотористима.

Коментари 0
Повезане вијести
Градски дерби без побједника Градски дерби без побједника
ФСС издао саопштење због Пиксија ФСС издао саопштење због Пиксија
ФИФА оштро казнила Фудбалски савез БиХ ФИФА оштро казнила Фудбалски савез БиХ
Најчитаније
  • Руски монах који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа
    5h 13m
    13
  • У Палама свечано откривен споменик посвећен ствараоцима и браниоцима Републике Српске
    11h 17m
    9
  • У Источном Сарајеву представљен рогатички кромпир и романијски скоруп-кајмак (ФОТО)
    10h 21m
    0
  • Бака Стана прославила 100. рођендан
    5h 17m
    0
  • Тушевљак: Свирепост над сарајевским Србима има сва обиљежја геноцида
    14h 52m
    3