Помозимо Станки Џебо у лијечењу

25.03.2021. 16:13
0
ИЗВОР: Катера

Широм Источног Сарајева постављени су билборди - апели за помоћ у лијечењу Станке Џебо из Шипова, која је обољела од карцинома плућа. 

Станки је средином 2020. године откривен карцином плућа, што су јој потврдили љекари на Универзитетско-клиничком центру Републике Српске у Бањалуци.

– Први преглед који ми је урађен, установио је да болујем од тумора на плућима. Само за први дио терапије неопходно ми је да прикупим 10.000 КМ – изјавила је медијима Џебо раније.

Станка Џебо је била учесник Одбрамбено-отаџбинског рата и борац је прве категорије Војске Републике Српске.

Наша помоћ јој је у овом тренутку најпотребнија, а да је хуманитарна акција проширена на исток Републике Српске доказ су билборди који су постављени и у Источном Сарајеву.

Станки можете помоћи уплатом новчаних средстава на жиро рачун број: 5620 9981 5370 4967, за уплате из иностранства отворен је IBAN: BA3956 2099 8160 6166 05 SWIFT/BIC RAZBBA22.

Видео: РТРС

Коментари 0
Повезане вијести
За завршетак Саборног храма у Источном Новом Сарајеву биће одобрено три милиона КМ За завршетак Саборног храма у Источном Новом Сарајеву биће одобрено три милиона КМ
„Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
Дрво као симбол трајног пријатељства ученика из Зворника и Источног Сарајева Дрво као симбол трајног пријатељства ученика из Зворника и Источног Сарајева
Најчитаније
  • Није требало да убијемо попа
    10h 45m
    1
  • Лице из Трнова лице лишено слободе због пријетњи по живот
    15h 40m
    0
  • Предузеће из Рогатице оштећено за више од 14.000 КМ
    15h 39m
    0
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    15h 52m
    1
  • Због пуцњаве на Врацама ухапшен мушкарац
    8h 29m
    0