Поповић се јавио породици

07.04.2025. 10:20
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Бањалучки фотограф Младен Поповић јавио се породици, рекла је за "Независне новине" његова сестра Сандра Поповић.

Она је навела да породица путује ка њему, те да се јавио из Широког Бријега.

Подсјећамо, синоћ се на друштвеним мрежама проширио апел да је овај фотограф нестао и да му се сваки траг губи око 22.00 часа.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Анонимно 07.04.2025. 11:19
    Отишао човјек да протјера мачора.
Повезане вијести
Нестао бањалучки фотограф Младен Поповић Нестао бањалучки фотограф Младен Поповић
Пронађен Бијељинац за којим се трагало у Словенији Пронађен Бијељинац за којим се трагало у Словенији
Нестали планинар се јавио, погрешно скренуо и завршио у Коњичкој Бијелој Нестали планинар се јавио, погрешно скренуо и завршио у Коњичкој Бијелој
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 49m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    21h 55m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 36m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    19h 27m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    2h 48m
    0