Посебна сједница Народне скупштине Српске ће ипак бити одржана данас

14.12.2021. 12:11
0
ИЗВОР: Srpska.info

Посебна сједница Народне скупштине РС биће одржана данас, са почетком у 15 часова.

Ово је одлучио Колегијум Народне скупштине РС, а на дневном реду се налазе Приједлог буџета за 2022. годину, програм економских мјера и сет закон за ратерећењем привреде у РС.

Подсјећамо, раније данас је Влада РС повукла захтјев за одржавање посебне сједнице, јер се претходно сазнало да Одбор за привреду није дао сагласност за буџет и економске мјере.

Суштина је у томе да на сједницу Одбора није дошао посланик УС Милан Петковић и један спољни члан, због чега је опозиција имала већину и “оборила” ова два важна документа.

Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа: Једногласно усвојен Приједлог одлуке о усвајању плана капиталних инвестиција Источна Илиџа: Једногласно усвојен Приједлог одлуке о усвајању плана капиталних инвестиција
Посебна сједница 26. новембра Посебна сједница 26. новембра
У понедјељак о сету закона о повећању плата У понедјељак о сету закона о повећању плата
Најчитаније
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    8h 23m
    1
  • Рецепт за посне кифле
    8h 27m
    0
  • Mолитвa коју треба изговорити на Ваведење Пресвете Богородице
    8h 28m
    0
  • Посни пужићи са ајваром
    20h 45m
    0
  • Помозимо Весни Субашић из Источног Сарајева
    6h 23m
    0