Пожар у гаражи на Добрињи

05.09.2022. 08:38
0
ИЗВОР: klix.ba

У сарајевском насељу Добриња рано јутрос избио је избио пожар у гаражи, а том приликом је оштећено више аутомобила.

Како је потврдио портпарол Министарства унутрашњих послова Кантона Сарајево Мирза Хаџиабдић, пожар је букнуо у јавној гаражи у Улици Сулејмана Филиповића на Добрињи 5.

- Пожар је букнуо у гаражи на Добрињи 5. Том приликом оштећено је више аутомобила - потврдио је Хаџиабдић.

Више информација о узроцима пожара биће познато након обављеног полицијског увиђаја.

Пожар је, како су јавили читаоци портала Кlix.ba, избио око четири сата послије поноћи.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    15h 22m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    13h 33m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 0m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 5m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    18h 19m
    0