Преминула још једна особа заражена вирусом корона

27.04.2020. 08:58
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Једна особа преминула је од посљедица вируса корона у протекла 24 сата у Клиници за инфективне болести Универзитетског клиничког центра Републике Српске.

Како је наведено из Клиничког центра, ријеч је о осамдесетједногодишњем мушкарцу из Оштре Луке, који је имао више хроничних удружених обољења.

У Републици Српској до сада је од новог вируса корона обољела 671 особа, а од оправило се 357.

До сада је у Републици Српској од посљедица KОВИД-19 преминуло 26 особа.

Коментари 0
Повезане вијести
УКЦ РС: Пацијент извршио самоубиство скоком са петог спрата УКЦ РС: Пацијент извршио самоубиство скоком са петог спрата
Филмска судбина наше суграђанке Валентине Прстојевић Филмска судбина наше суграђанке Валентине Прстојевић
Од сутра забрањене посјете у УКЦ-у Од сутра забрањене посјете у УКЦ-у
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    22h 54m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    3h 55m
    3
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    23h 57m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    3h 41m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    23h 34m
    0