Приликом санирања пута оштетили ограду у Хан Пијеску

05.09.2023. 10:45
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Хан Пијесак јуче је пријављено да су лица иницијала В.Д. из Власенице и М.М. из Хан Пијеска у мјесту Мало Поље, приликом санирања пута радном машином оштетили ограду у дужини 30 метара, којом је ограђено приватно имање.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

У току је документовање кривичног дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    11h 39m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    5h 38m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    3h 44m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    12h 35m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    1h 16m
    0