Приликом санирања пута оштетили ограду у Хан Пијеску

05.09.2023. 10:45
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Хан Пијесак јуче је пријављено да су лица иницијала В.Д. из Власенице и М.М. из Хан Пијеска у мјесту Мало Поље, приликом санирања пута радном машином оштетили ограду у дужини 30 метара, којом је ограђено приватно имање.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

У току је документовање кривичног дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    12h 5m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 16m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    13h 48m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    2h 43m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    15h 2m
    0