Приштина попуњава упражњена мјеста у полицији

07.11.2022. 18:41
0
ИЗВОР: srna.rs

Косовску полицију напустило је 578 припадника српске националности, а та мјеста биће попуњена полицајцима и службеницима из других центара, рекао је данас министар унутрашњих послова привремених институција у Приштини Џељаљ Свећља.

Свећља је навео да полиција привремених институција и друге службе безбједности заједно са Кфором и Еулексом неће дозволити било какву ескалацију насиља или угрожавања јавног реда и мира.

Премијер привремених институција Аљбин Курти рекао је да нема мјеста одгађању рока за пререгистрацију возила са српских на таблице са ознаком “РКС”.

Коментари 0
Повезане вијести
Приштинске власти исељавају још једну српску породицу Приштинске власти исељавају још једну српску породицу
Протјеран још један српски полицајац са Косова и Метохије Протјеран још један српски полицајац са Косова и Метохије
Међународна заједница игнорише терор Приштине над Србима Међународна заједница игнорише терор Приштине над Србима
Најчитаније
  • На данашњи дан проглашена аутокефалност Српске православне цркве
    8h 59m
    0
  • "Судбину овог дијела фронта рјешавају нож и срце јуначко": Дан када је пробијен Солунски фронт
    7h 57m
    0
  • Пред публиком у Источном Сарајеву бард српског глумишта Петар Божовић
    20h 27m
    1
  • Одговор краља Петра књазу Николи 1904: Да живи таст мој, да живи српски народ јуначке Црне Горе!
    8h 4m
    0
  • На регионалном сајму у Рогатици више од 200 излагача
    4h 30m
    0