Пронађена дрога у Источној Илиџи

17.08.2022. 09:59
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источна Илиџа јуче су, око 18,25 часова у улици Иве Андрића извршили контролу путничког аутомобила марке „Alfa Romeo“, којим је упрваљало лице А.Г. док се на мјесту сувозача се налазило лице М.Р., обојица из Сарајева.

Приликом контроле код сувозача је пронађена и одузета пвц кесица са садржајем бијеле прашкасте материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу спид, укупне масе 5,4 грама, саопштили су из ПУ Источно Сарајево.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву и у току је рад на документовању кривичног дјела „Омогућавање уживања опојних дрога“.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    13h 22m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    11h 33m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    4h 0m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    15h 5m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    16h 19m
    0