Пронађено лице које је активирало експлозивну направу у Сокоцу

11.03.2025. 10:04
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Соколац лишили су слободе лице иницијала Н.Г. из Сокоца, због основа сумње сумње да је починио кривично дјело „Изазивање опште опасности“.

- Лице Н.Г. се сумњичи да је јуче у јутарњим часовима испред стамбене зграде у мјесту Брезијак, општина Соколац, активирало експлозивну направу-бомбу – сапштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

У току је документовање предмета, након чега ће против наведеног, Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево бити достављен  извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Коментари 0
Повезане вијести
У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    52m
    0
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 6m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    56m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    14h 26m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    21h 16m
    0