Пронађено лице које је активирало експлозивну направу у Сокоцу

11.03.2025. 10:04
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Соколац лишили су слободе лице иницијала Н.Г. из Сокоца, због основа сумње сумње да је починио кривично дјело „Изазивање опште опасности“.

- Лице Н.Г. се сумњичи да је јуче у јутарњим часовима испред стамбене зграде у мјесту Брезијак, општина Соколац, активирало експлозивну направу-бомбу – сапштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

У току је документовање предмета, након чега ће против наведеног, Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево бити достављен  извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево: Пораст интернет превара и злоупотреба платних картица ПУ Источно Сарајево: Пораст интернет превара и злоупотреба платних картица
Лице које је пуцало из ватреног оружја у Палама предат тужиоцу ОЈТ Источно Сарајево Лице које је пуцало из ватреног оружја у Палама предат тужиоцу ОЈТ Источно Сарајево
Паљанин испалио више хитаца након свађе Паљанин испалио више хитаца након свађе
Најчитаније
  • Полиција саопштила да није употријебила силу током службених радњи на Палама
    20h 24m
    51
  • Убиство судије Илића
    15h 9m
    48
  • Којић затражио објашњење МУП-а о полицијској акцији у дискотеци „Енигма“
    22h 55m
    0
  • Застава Српске завијорила се на јарболу у Палама
    14h 44m
    3
  • У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа
    13h 54m
    0