Службеници Полицијске управе Источно Сарајеву ће сутра од 9.00 часова на платоу Тржног центра „Бинго“ у Источном Сарајеву дијелити промотивни материјал – летке, под називом „ Тишина говори. Да ли чујеш?“.
Како наводе из ПУ Источно Сарајево, ова активност се одржава поводом Међународног дана борбе против злоупотребе опојних дрога и незаконите трговине дрогама.
- Циљ активности је упознавање грађана са опасностима и посљедицама конзумирања опојних дрога, врстама, као и начину препознавња првих симптома и помоћи усљед евентуалног конзумурања – рекли су из ПУ Источно Сарајево.