Радник пумпе задржао пазар од 4.000 КМ

30.09.2020. 09:17
0
ИЗВОР: Srna

Против мушкарца из Милића чији су иницијали А.Б. поднијет је извјештај Окружном јавном тужилаштву у Источном Сарајеву због сумње да је, радећи на бензинској пумпи, противправно присвојио 4.019 КМ из пазара, саопштено је данас из Полицијске управе Зворник.

Осумњичени је 14. септембра починио кривично дјело проневјера.

За наведени износ радник је оштетио бензинску пумпу која је у власништву предузећа чије је сједиште у Милићима.

Коментари 0
Повезане вијести
Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву
Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину" Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину"
Полиција чува Српско културно друштво "Просвјета" у Загребу Полиција чува Српско културно друштво "Просвјета" у Загребу
Најчитаније
  • Сјећање на велике демонстрације на Грбавици
    13h 37m
    9
  • Лукавац 25
    9h 59m
    0
  • Пут у бесмртност српске војске: На данашњи дан 1915. почела албанска голгота
    9h 18m
    0
  • „Крофне из блока“ у недјељу у Источном Сарајеву
    5h 8m
    0
  • Матеја Ненадовић: Прота којем су вјеровали и Карађорђе и Милош
    13h 19m
    2