Финале тениског турнира љетне лиге "Ла Бомбонера" одржано је синоћ у спортском центру "Ла Бомбонера" у Источном Сарајеву, а побједу је однио Игор Радовановић.
Након три сата и 10 мин Радовановић је са 2/1 савладао Милана Рудуљића.
Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештајаИсточна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловакОдржано такмичење у лову рибе на пловак
Најчитаније
Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева