Финале тениског турнира љетне лиге "Ла Бомбонера" одржано је синоћ у спортском центру "Ла Бомбонера" у Источном Сарајеву, а побједу је однио Игор Радовановић.
Након три сата и 10 мин Радовановић је са 2/1 савладао Милана Рудуљића.
Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом СарајевуХуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву