Финале тениског турнира љетне лиге "Ла Бомбонера" одржано је синоћ у спортском центру "Ла Бомбонера" у Источном Сарајеву, а побједу је однио Игор Радовановић.
Након три сата и 10 мин Радовановић је са 2/1 савладао Милана Рудуљића.
Коментари 0
Повезане вијести
Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХАнастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХТеа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ! Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ!
Најчитаније
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
2h 11m
4
Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
17m
3
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
8h 12m
0
Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу