РАИС: Отворен јавни позив за онлајн форум подршке опоравку туризма у БиХ

21.01.2021. 14:43
0
ИЗВОР: Катера

Градска развојна агенција Источно Сарајево саопштила је да је отворен јавни позив за онлајн форум подршке опоравку туризма у БиХ.

Онлајн форум “Подршка опоравку и отпорности туризма у Босни и Херцеговини” се организује поводом покретања новог УСАИД-овог пројекта за Развој одрживог туризма у Босни и Херцеговини.

У склопу овог форума биће представљен и програм рада пројекта УСАИД Туризам те начин на који туризам, угоститељство и рурални произвођачи, компаније, запосленици, инвеститори и финансијери могу сарађивати с овим www.c2c.ba.

Онлајн форум “Подршка опоравку и отпорности туризма у Босни и Херцеговини” биће одржан  25. и 26. јануара 2021. године.

Пријаву можете извршити ОВДЈЕ.

Детаљније информације можете погледати ОВДЈЕ.

Коментари 0
Повезане вијести
Јавни позив незапосленој дјеци бораца погинулих у Одбрамбено отаџбинском рату Јавни позив незапосленој дјеци бораца погинулих у Одбрамбено отаџбинском рату
Дипломе за асистенте у рачуноводству и управљању друштвеним мрежама Дипломе за асистенте у рачуноводству и управљању друштвеним мрежама
Јавни позив за бесплатну обуку незапослених лица у оквиру пројекта “Корак до посла” Јавни позив за бесплатну обуку незапослених лица у оквиру пројекта “Корак до посла”
Најчитаније
  • Рецепти за седам дана поста: Најљепша посна и здрава јела
    21h 18m
    3
  • Шљивићева демантовала тврдње да је "фризерка", па Граховчевој поручила да износи нетачне информације
    14h 51m
    14
  • Театар у сарајевских Срба
    12h 8m
    31
  • Зла коб принцезе Јелене
    21h 12m
    0
  • РиТЕ „Гацко“ од јутрос ван мреже, „Угљевик“ сутра обуставља рад
    17h 54m
    2