Рогатица: Шест нових случајева вируса корона

27.06.2020. 08:51
0
ИЗВОР: princip.news

Према резултатима који су синоћ стигли из Универзитетске болнице Фоча, у Рогатици је регистровано нових шест случајева заразе корона вирусом.

Три особе су повезане са претходно обољелом особом.

Из општине Рогатица наводе да се пацијенти осјећају добро, са блажим симптомима, а јутрос би требали бити транспортовани у Болницу “Србија” у Источном Сарајеву и Универзитетску болницу у Фочи.

"Добра вијест је да првозаражени, за које се претпоставља да су у контакт са вирусом дошли у Бањалуци, нису никоме од контаката пренијели вирус", додаје се у саопштењу.

Укупан број обољелих од корона вируса у Рогатици тренутно је 10.

Коментари 0
Повезане вијести
МТБ турa на Борикама 27. јуна МТБ турa на Борикама 27. јуна
Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
Од јесени основна музичка школа у Рогатици Од јесени основна музичка школа у Рогатици
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    23h 49m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 50m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 36m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    5h 57m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    8h 18m
    0