Шакић још није предат тужилаштву

25.05.2020. 20:25
0
ИЗВОР: Srna

Републичком јавном тужилаштву још није предат ухапшени Синиша Шакић, осумњичен да би могао имати информације у вези са убиством Славише Ћулума у Бањалуци, речено је Срни у овом тужилаштву.

Портпарол Републичког јавног тужилаштва Драгица Тојагић објаснила је да је законски рок за предају лица 24 часа.

Припадници Граничне полиције БиХ ухапсили су данас око 11.00 часова Шакића на граничном прелазу Градина, а потом је предат припадницима МУП-а Српске на даље поступање.

Славиша Ћулум убијен је 15. маја из засједе на локалном сеоском путу у бањалучком насељу Драгочај.

Коментари 0
Повезане вијести
Предсједник Српске се данас мора јавити на саслушање у Тужилаштво БиХ Предсједник Српске се данас мора јавити на саслушање у Тужилаштво БиХ
Задржан возач који је током блокада ударио двије жене Задржан возач који је током блокада ударио двије жене
Тужилаштво тражи максималне казне за Кецмановиће Тужилаштво тражи максималне казне за Кецмановиће
Најчитаније
  • Годишњица НАТО напада на избјегличко насеље "Мајино насеље"
    14h 12m
    1
  • Божовић: Неуставно поскупљење боравка у вртићу за дјецу из Источне Илиџе
    6h 29m
    0
  • Савановић Зорић: У избору занимања брига родитеља не смије прећи у контролу
    13h 26m
    1
  • Божовић: За капиталне пројекте преко 11 милиона КМ
    6h 37m
    0
  • На Горњој Лијесци откривена спомен-плоча херојима Рогатичке и Горажданске бригаде
    5h 36m
    0