Саобраћајка код Сребреника: Возач изгубио контролу, оклопњак ЕУФОР-а остао без точка

23.04.2024. 18:53
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Припадници ЕУФОР-а имали су саобраћајну незгоду код Сребреника у којој срећом, према незваничним сазнањима, није било повријеђених.

До несреће је дошло када је возач оклопног возила ЕУФОР-а изгубио контролу и слетио са пута.

Већа материјална штета настала је на оклопњаку, а како се може видјети на фотографијама са мјеста несреће, на возилу је одваљен точак, преноси АТВ.

Саобраћај на овој дионици је успорен и возачи се позивају на опрез.

Коментари 0
Повезане вијести
Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче
Продужен мандат Мисији Еуфор Алтеа у БиХ за још годину дана Продужен мандат Мисији Еуфор Алтеа у БиХ за још годину дана
Сједница Савјета безбједности: Еуфору продужен мандат Сједница Савјета безбједности: Еуфору продужен мандат
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    22h 17m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    14h 55m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    20h 25m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    19h 19m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    20h 49m
    0