Сарајево: Пет новозаражених у посљедња 24 часа

07.07.2020. 11:23
0
ИЗВОР: Srna

У Кантону Сарајево у посљедња 24 часа вирус корона потврђен је код пет лица.

Према подацима Завода за јавно здравство Кантона Сарајево, у протекла 24 часа тестирана су 152 лица.

У Кантону Сарајево, са овим резултатима, тренутно су 534 активна случаја инфекције вирусом корона, на болничком лијечењу је 39 пацијената и ниједан није прикључен на респиратор.

Током јучерашњег дана са болничког лијечења отпуштено је пет лица, а двоје је преминуло.

Од почетка епидемије у Кантону Сарајево на вирус корона тестирана су 14.763 лица, потврђено 710 заражених, од којих је 163 излијечених, а девет је преминуло.

У самоизолацији се тренутно налазе 902 лица.

Коментари 0
Повезане вијести
Премијер поднио оставку, пала Влада Кантона Сарајева Премијер поднио оставку, пала Влада Кантона Сарајева
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Проглашен крај епидемије морбила Проглашен крај епидемије морбила
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    13h 14m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    13h 0m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    14h 21m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    11h 37m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    13h 26m
    0