Седам медаља такмичарима Теквондо клуба „Тигар“ у Хаџићима

24.09.2022. 20:20
0
ИЗВОР: katera.news

Међународни турнир Пријатељи Хаџића које се одржава у организацији Теквондо клуба "Центар" Хаџићи завршен је данас.

Ово такмичење окупило је 406 такмичара из 37 клубова БиХ, Хрватске и Црне Горе.

Такмичари Теквондо клуба “Тигар“ из Источног Сарајева освојили су седам медаља три златне, двије сребрне и двије бронзане.

Златне медаље освојили су Ања Станушић, Мишо Човић и Лука Васић.

Сребром су се окитили Ариа Скакић и Михаило Станушић, док су Алекса Млађен и Лазар Млађен освојили бронзане медаље.

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Текводно клубa „Тигар“ у Дервенти освојили 12 медаља Такмичари Текводно клубa „Тигар“ у Дервенти освојили 12 медаља
Такмичари Теквондо клуба "Тигар"освојили седам медаља у Сребреници Такмичари Теквондо клуба "Тигар"освојили седам медаља у Сребреници
Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 48m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    6h 49m
    2
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    5h 53m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 51m
    0
  • Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
    6h 5m
    0