Седма жртва пожара у Брчком

25.10.2021. 10:47
0
ИЗВОР: klix.ba

У ноћи с недјеље на понедјељак на Универзитетском клиничком центру у Тузли преминуло је дијете које је било у тешком стању након пожара у Брчком који је већ однио шест живота.

"Пацијент је преминуо ноћас иза поноћи на Клиници за дјечије болести, у јединици интензивне његе, гдје је у врло тешком здравственом стању био на механичкој вентилацији", изјавила је за Klix.ba гласноговорница тузланског УКЦ-а Ерсија Ашчерић-Мујединовић.

Тровање угљен-моноксидом званично је узрок смрти шест особа које су у суботу преминуле у породичној кући у Брчком.

Као што је познато, велика трагедија је задесила Брчко када је у породичној кући у насељу Суљагића сокак дошло до избијања пожара. Том приликом шест особа је смртно страдало, док их је више задобило повреде.

Првобитне информације су говориле да су повреде задобиле четири особе, међутим тај број се повећао на њих седам, међу којима је био и дјечак који преминуо на УКЦ Тузла.

Коментари 0
Повезане вијести
Евакуисано више од 70.000 људи због ватрене стихије код Мадрида Евакуисано више од 70.000 људи због ватрене стихије код Мадрида
У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Најчитаније
  • На данашњи дан убијен Ђорђе Петровић Карађорђе, вођа Првог српског устанка
    16h 26m
    3
  • Данас освећење темеља Храма Светог великомученика Прокопија у Булозима
    18h 26m
    0
  • Екипа „Понор, Прача и Врхпрача“ побједник турнира у баскету у Подграбу
    18h 9m
    1
  • Преминуо књижевник Миланко Боровчанин Ромсок
    16h 43m
    1
  • Концерт маестра Душана Секулића и бенда у Палама 29. јула
    11h 17m
    0