Сјајне вијести из Пиреја: Враћа се Милутинов

17.03.2024. 21:10
0
ИЗВОР: Танјуг

Кошаркаш Олимпијакоса и српски репрезентативац Никола Милутинов требало би да се врати на терен за око двије недеље, изјавио је тренер грчког клуба Јоргос Барцокас, преноси Баскетњуз.

Српски кошаркаш је 22. јануара задобио повреду у дерби мечу 15. кола грчког првенства против Панатинаикоса. Милутинов је након тога подвргнут прегледима, који су открили прелом метатарзалне кости лијевог стопала. Он је потом оперисан, а према првим процјенама требало је да паузира најмање два мјесеца.

Барцокас је послије јучерашњег меча 21. кола грчког првенства против Кардитсаса (85:73) открио да би Милутинов на терен требало да се врати до краја марта.

Милутинов ове сезоне у Евролиги просјечно постиже 8,7 поена и има 5,8 скокова и 0,8 асистенција по утакмици.

Коментари 0
Повезане вијести
Сјајне вијести: Новак Ђоковић иде на Олимпијске игре у Париз Сјајне вијести: Новак Ђоковић иде на Олимпијске игре у Париз
Калдесићи Онтарио замијенили Источним Сарајевом Калдесићи Онтарио замијенили Источним Сарајевом
Партизан се након двије године враћа у КЛС Партизан се након двије године враћа у КЛС
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    5h 36m
    0
  • Источно Сарајево: Ухапшена два лица
    4h 36m
    3
  • Годишњица одбијања Венс-Овеновог плана
    5h 16m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    21h 45m
    8
  • Бобан Кустурић пронађен мртав
    7h 12m
    0