Скупштина града: Данас о стању безбједности

30.06.2020. 08:48
0
ИЗВОР: СРНА

Одборници Скупштине града Источно Сарајево данас би требало да разматрају информацију о стању безбједности на подручју града за 2019. годину у којој се предлаже континуирано присуство полиције на магистралним путевима на којима се догађају саобраћајне незгоде.

На дневном реду су и информације о раду Пореске управе - подручних јединица Источно Сарајево, Пале и Соколац, као и информација о издатим еколошким дозволама на подручју града у 2019. години, саопштено је из Градске управе.

Скупштина града требала би донијети одлуку о спајању Јавног предузећа "Градски радио" и "Медија маркета", односно телевизије "ОСМ".

Одборници ће разматрати и одлуку о измјени и допуни одлуке о оснивању "Градског радија", као и одлуку о измјени и допуни статута ове медијске куће.

Почетак сједнице заказан је за 10.00 часова.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Буџет БиХ и даље на чекању Буџет БиХ и даље на чекању
Радуловић отказао сједницу, није сигуран у кворум Радуловић отказао сједницу, није сигуран у кворум
У суботу Скупштина Савеза удружења пчелара Републике Српске у Источном Сарајеву У суботу Скупштина Савеза удружења пчелара Републике Српске у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Први случај у Источном Сарајеву: Отац у затвору због неплаћања алиментације
    23h 56m
    1
  • Како је трубач из Лесковца преварио цијелу турску војску: Због њега је Србија добила Кумановску битку
    22h 57m
    3
  • Захвалница Бјелици за помоћ приликом адаптације просторија Јединице жандармерије
    23h 12m
    0
  • Обављено око 270 бесплатних прегледа дојки
    20h 40m
    0
  • Донаторско вече за породицу Данојлић 4. децембра на Јахорини
    20h 49m
    2