0
ИЗВОР: sport-east.com

Лијепо вријеме, лијепи голови, прилично добра посјета на стадиону и побједа Славије за пријатно суботње поподне.

ФК Славија – ФК Крупа 3:1 (2:0)

Регоје се опредијелио за дефанзивнији приступ препустивши Крупи посјед лопте али неколико шутева гостију са Врбаса нису претјерано угрозили данас одличног Неџибовића. А онда у 18. минуту један од најљепших голова у историји стадиона у Чичи! Бјелош је са близу 30 метара лукаво шутирао у ближи угао голмана који је очекивао центаршут (видео можете погледати на нашој страници). У 33. минуту још једна мајсторија. Арбиња се у свом стилу изборио за лопту, истрчао по лијевој страни и лобовао чувара мреже Крупе за 2:0, што је био и резултат првих 45 минута.

И у наставку је Славија стајала на својој половини и чекала грешку противника. Међутим гости користе повреду Ђерића који се слабо кретао и у 73. мнуту преко Крнете смањују резултат. Умјесто притиска Крупе слиједе двије колосалне шансе за Славију. Резервиста Богучанин који је унио живост у игру добро шутира али Дамјановић крајњим напором избацује лопту у корнер. Послије убацивања из угла Томић гађа главом али поново брани. Томићу је у финишу меча ипак пошло за руком да погоди мрежу. Каљић је извео слободан ударац а Томић се нашао на правом мјесту и главом погодио за 3:1 и овјерио тријумф Славије.

Славија: Неџибовић, Ђерић, Беширевић, Поповић, Томић, Каљић, Бјелош, Дабић, Асентић, Авдаловић, Арбиња.

Играли су још Богучанин, Вучинић, Чворо и Лубура.